MÖBLER / Soffor / Soffa 13117277
nr 1311 7277
Soffa
+ ett par fåtöljer, Brobergs möbler. Längd: 195
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:59:26
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr